Notariusz w Krakowie Agnieszka Kozek Logo

Kancelaria Notarialna Kraków

Kancelaria Notarialna Agnieszki Kozek w Krakowie rozpoczęła działalność w 2001 roku, bezpośrednio po zaliczeniu aplikacji i egzaminu notarialnego z wynikiem bardzo dobrym, odbyciu asesury notarialnej w okręgu Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz mianowaniu Agnieszki Kozek do pełnienia funkcji notariusz w Krakowie. Początkowo Kancelaria Notarialna mieściła się w Krakowie przy ulicy Zwierzynieckiej, a od 2003 roku zlokalizowana jest przy Placu Kossaka nr 3; w pobliżu Jubilatu, Wawelu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej. Oprócz dogodnego dojazdu i zaparkowania obok budynku lub na strzeżonym parkingu przy ulicy Powiśle, obecna lokalizacja na I piętrze budynku z windą umożliwia też obsługę osób niepełnosprawnych. W otoczeniu Kancelarii do dyspozycji naszych Klientów znajdują się oddziały większości banków, a także Urząd Miasta Krakowa i Urząd Skarbowy.

Notariusz w Krakowie Biuro Tel. 501 46 22 33
Notariusz w Krakowie Tel. 501 46 22 33

Kancelaria Notarialna Kraków prowadzi obsługę osób fizycznych, spółek oraz innych przedsiębiorców, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, fundacji i innych podmiotów na zasadzie stałej obsługi jak i czynności jednorazowych. Poprzez bardzo dużą ilość profesjonalnie dokonanych czynności zdobyła duże doświadczenie w zawieraniu umów notarialnych, często o skomplikowanej tematyce prawnej, jak też dokonywaniu innych czynności z zakresu prawa obrotu nieruchomościami, prawa spółek, w tym zakładania spółek, fundacji i innych podmiotów, a także ich kompleksowej obsługi notarialnej. Innymi wiodącymi obszarami działalności naszej Kancelarii Notarialnej w Krakowie są czynności z zakresu prawa spadkowego, w szczególności przeprowadzanie postępowań spadkowych i działów spadku, a także dotyczące prawa rodzinnego, w tym podziały majątku, ugody rozwodowe i alimentacyjne, umowy majątkowe oraz przesunięcia majątku między małżonkami.

Więcej o dokonywanych czynnościach notarialnych.

Zgromadzone wieloletnie doświadczenie zawodowe, gruntowna wiedza teoretyczna, nowoczesne zaplecze techniczne oraz lokalowe – pozwalają na profesjonalną obsługę dostosowaną do potrzeb Klientów, a także sprawne, terminowe dokonywanie czynności notarialnych zgodnie z przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Notarialnej w Krakowie!

Notariusz w Krakowie Sala Tel. 501 46 22 33
Notariusz w Krakowie Agnieszka Kozek Symbol

Kancelaria Notarialna Kraków Kontakt

Kancelaria Notarialna Agnieszka Kozek
notariusz w Krakowie
Plac Kossaka 3, 31-106 Kraków
(z tyłu Jubilatu, przy parkingu)

Godziny przyjmowania stron
pon. – pt. 9.00 – 18.00

Soboty i inne godziny po uprzednim
uzgodnieniu z notariuszem.

Kancelaria mieści się na I piętrze budynku z windą.
Obok Kancelarii znajdują się miejsca parkingowe,
parking strzeżony oraz oddziały większości banków.

NIP: 677 161 58 14 REGON: 356290278

Numer rachunku BNP PARIBAS:
PL 89 1600 1039 0002 0037 5445 6001
Numer BIC/SWIFT PPABPLPK

Lokalizacja w centrum Krakowa, u zbiegu głównych szlaków komunikacyjnych – umożliwia dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską,
z okolic: Stare Miasto, Salwator, Zwierzyniec, Dębniki, Śródmieście,  Bronowice, Prądnik, Krowodrza, Kazimierz, Zabłocie, Podgórze czy Nowa Huta.

W pobliżu Kancelarii znajdują się przystanki MPK Jubilat.