Notariusz w Krakowie Agnieszka Kozek Logo

Jak załatwić sprawę u notariusza

Przed zawarciem każdej umowy notarialnej i dokonaniem innej czynności notarialnej warto uzyskać poradę u notariusza i umówić się na bezpłatne spotkanie informacyjne z notariuszem. Warto zabrać  na nie dokumenty związane ze sprawą., gdyż notariusz przeanalizuje stan prawny oraz udzieli porady notarialnej,  w jaki sposób można najlepiej rozwiązać sprawę, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i prawem. Wyliczy też wszystkie koszty, na koszty te w zależności od rodzaju sprawy oprócz opłaty notarialnej mogą składać się podatki i opłaty sądowe.

Wstępne ustalenia mogą zostać dokonane także telefonicznie lub elektronicznie, jednak z naszego doświadczenia wynika, że spotkanie informacyjne w Kancelarii pozwala wnikliwiej zapoznać się ze wszystkimi aspektami sprawy, poradzić możliwe rozwiązania i uzgodnić jej szczegóły, a także sprawne przygotować dokument notarialny zgodny z Państwa oczekiwaniami. Umożliwia też wyliczenie.

Istnieje możliwość negocjacji wysokości opłat notarialnych.

W siedzibie naszej Kancelarii Notarialnej  w Krakowie udzielamy bezpłatnie informacji i porady prawnej w zakresie dokonywanej czynności notarialnej. Informacji udzielamy również w języku angielskim.

Czynności notarialnych dokonuje się w języku polskim. Na żądanie strony możemy dokonać czynności dodatkowo w języku obcym, jednak wówczas niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

Czynności notarialnych możemy dokonać również poza siedzibą Kancelarii, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co warto przygotować przed spotkaniem z notariuszem, prosimy o kontakt telefoniczny  z naszą Kancelarią notarialną w Krakowie – postaramy się je rozwiać, udzielimy porady jakie dokumenty warto zgromadzić.

Więcej informacji znajdziesz tu: Dokumenty i opłaty.

Notariusz Kraków Kontakt​

Kancelaria Notarialna Agnieszka Kozek
notariusz w Krakowie
Plac Kossaka 3, 31-106 Kraków
(z tyłu Jubilatu, przy parkingu)

Godziny przyjmowania stron
pon. – pt. 9.00 – 18.00

Soboty i inne godziny po uprzednim
uzgodnieniu z notariuszem.

Kancelaria mieści się na I piętrze budynku z windą.
Obok Kancelarii znajdują się miejsca parkingowe,
parking strzeżony oraz oddziały większości banków.

NIP: 677 161 58 14 REGON: 356290278

Numer rachunku BNP PARIBAS:
PL 89 1600 1039 0002 0037 5445 6001
Numer BIC/SWIFT PPABPLPK

Lokalizacja w centrum Krakowa, u zbiegu głównych szlaków komunikacyjnych – umożliwia dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską,
z okolic: Stare Miasto, Salwator, Zwierzyniec, Dębniki, Śródmieście,  Bronowice, Prądnik, Krowodrza, Kazimierz, Zabłocie, Podgórze czy Nowa Huta.

W pobliżu Kancelarii znajdują się przystanki MPK Jubilat.